UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja, w przerwie między jednym a drugim uśmiechem, przegryzam sobie princepolo. I oglądam sobie video. Na jednej kasecie VHS mam nagraną całą prezydenturę takiego jednego. I to nie na 180 a na 120 minutowej.


Anuluj