Wybrany wątek opinii

Ejjjj ale przecież Elbląg rozwija się prężnie bo..... mamy tężnie!!! Najważniejsze, że obroniliśmy POrt przed kaczorem i POgonilismy pis, ahojjjj brygada, usmiechamy sie
(2025.12.18)
A ja, w przerwie między jednym a drugim uśmiechem, przegryzam sobie princepolo. I oglądam sobie video. Na jednej kasecie VHS mam nagraną całą prezydenturę takiego jednego. I to nie na 180 a na 120 minutowej.
(2025.12.18)
Powrót do komentarzy