UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@noja - to twoi nie wspomagali finansowo samorządy / do czego rząd jest zobowiązany / stąd to miejsce. Od roku ponownie rząd wspiera samorządy oraz nastąpiła ewidentna zmiana myślenia obecnego kierownictwa UM, czyli Elbląg będzie tylko zyskiwał...
okkj