Wybrany wątek opinii
To wszystko wina Nawrockiego wystarczyło parę miesięcy i spadliśmy na 56 miejsce. No koszmar po prostu.
Do moderacji
Odpowiedz
19
43
@noja - to twoi nie wspomagali finansowo samorządy / do czego rząd jest zobowiązany / stąd to miejsce. Od roku ponownie rząd wspiera samorządy oraz nastąpiła ewidentna zmiana myślenia obecnego kierownictwa UM, czyli Elbląg będzie tylko zyskiwał...
Do moderacji
Odpowiedz
2
8