Wybrany wątek opinii

To wszystko wina Nawrockiego wystarczyło parę miesięcy i spadliśmy na 56 miejsce. No koszmar po prostu.
noja (2025.12.18)
@noja - to twoi nie wspomagali finansowo samorządy / do czego rząd jest zobowiązany / stąd to miejsce. Od roku ponownie rząd wspiera samorządy oraz nastąpiła ewidentna zmiana myślenia obecnego kierownictwa UM, czyli Elbląg będzie tylko zyskiwał...
okkj (2025.12.18)
Powrót do komentarzy