UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież były prezydent Witold Gintowt-Dziewałtowski mówił ponad 25 lat temu, że Elbląg w szuwarowo-bagiennym będzie 2 miastem, a w Pomorskim byłby chyba 10 :) Halo, panie prezydencie, prośba o komentarz

Laskipaa