73
18.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Im gorzej tym lepiej - Bieda intelektualna fanów tuskowych aż bije po oczach. I te wnioski, uff
(2025.12.18)
Miasto musi spełniać cechy rozwoju gospodarczego czego przejawem są miejsca pracy nie tylko w sklepach dla młodzieży po studiach ! Elbląg nie zapewnia tego od lat i stał się miastem spokojnej starosci
(2025.12.18)
Ostatnie lata zupełnie stracone dla miasta
(2025.12.18)

info

29  
  2
Włodarze myśleli, że jak zapłacą za transmisje telewizyjne to nagle turyści sie rzucą żeby zwiedzać Elbląg... Niestety tak nie jest :) Najpierw poprawcie komunikacje miejską, stwórzcie nowe miejsca pracy to ludzie przestaną uciekać z tego miasta.
(2025.12.18)
Polacy 8 lat nie chcieli rozwoju Polski. Zróbcie ranking miast z odnowionymi kościołami. Tu Elbląg będzie w czołówce. Tego potrzebowali mieszkańcy
Jak w Rosji (2025.12.18)
No to nie ma czym się chwalić, takim miejscem !
(2025.12.18)

info

12  
  0
@1125. - Neo dworzec Zdrój był siedliskiem za potrzebą, miejscem ćpunów a więc nie godzien miasta Elbląg !
(2025.12.18)
No raczej na sytuację od lat mieście na pis nie ma co zganiać, najmniej mieli na to wpyw
(2025.12.18)

info

20  
  3
rozwój to tu jest -ale tylko w kieszeniach rządzącej kliki która nie robi niczego dla tego miasta i jego mieszkańców.
unduś (2025.12.18)

info

17  
  0
Tzw. "miasto" samo nie zrobi jeśli ty i twój kamrat nie zaangażujesz się w odbudowę ! Nawet na Titanicu kapitan niezatapialnego statku nie uratował go a wraz z nim dużą ilość pasażerów. Nam też muzyka będzie grała do końca... Swoją drogą nie interesując się polityką oraz przynależności partyjnej rady miasta i włodarzy, widzę jażdego dnia systematyczną zmianę na lepsze, miasto kwitnie ale widać złośliwych nie brakuje, czy to zazdrość czy ogłupienie ? W relacjach damsko- męskich zawsze tak się dzieje, że gdy ona mięknie, on twardnieje.
(2025.12.18)

info

2  
  13