A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Im gorzej tym lepiej - Bieda intelektualna fanów tuskowych aż bije po oczach. I te wnioski, uff
Miasto musi spełniać cechy rozwoju gospodarczego czego przejawem są miejsca pracy nie tylko w sklepach dla młodzieży po studiach ! Elbląg nie zapewnia tego od lat i stał się miastem spokojnej starosci
Ostatnie lata zupełnie stracone dla miasta
Włodarze myśleli, że jak zapłacą za transmisje telewizyjne to nagle turyści sie rzucą żeby zwiedzać Elbląg... Niestety tak nie jest :) Najpierw poprawcie komunikacje miejską, stwórzcie nowe miejsca pracy to ludzie przestaną uciekać z tego miasta.
No to nie ma czym się chwalić, takim miejscem !
@1125. - Neo dworzec Zdrój był siedliskiem za potrzebą, miejscem ćpunów a więc nie godzien miasta Elbląg !
No raczej na sytuację od lat mieście na pis nie ma co zganiać, najmniej mieli na to wpyw
rozwój to tu jest -ale tylko w kieszeniach rządzącej kliki która nie robi niczego dla tego miasta i jego mieszkańców.
Tzw. "miasto" samo nie zrobi jeśli ty i twój kamrat nie zaangażujesz się w odbudowę ! Nawet na Titanicu kapitan niezatapialnego statku nie uratował go a wraz z nim dużą ilość pasażerów. Nam też muzyka będzie grała do końca...
Swoją drogą nie interesując się polityką oraz przynależności partyjnej rady miasta i włodarzy, widzę jażdego dnia systematyczną zmianę na lepsze, miasto kwitnie ale widać złośliwych nie brakuje, czy to zazdrość czy ogłupienie ?
W relacjach damsko- męskich zawsze tak się dzieje, że gdy ona mięknie, on twardnieje.