UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Bieda intelektualna fanów tuskowych" - w głowie się nie mieści jak im zryto pałki. Nawet gdyby PO rządziło 20 lat to za całą bidę będą oskarżać PIS. To ten "intelekt".
"Bieda intelektualna fanów tuskowych" - w głowie się nie mieści jak im zryto pałki. Nawet gdyby PO rządziło 20 lat to za całą bidę będą oskarżać PIS. To ten "intelekt".