Wybrany wątek opinii

No to pisiory mają powód by się cieszyć. Inni pewnie powiedzą że to wina Tuska.
Im gorzej tym lepiej (2025.12.18)
@Im gorzej tym lepiej - Bieda intelektualna fanów tuskowych aż bije po oczach. I te wnioski, uff
(2025.12.18)
"Bieda intelektualna fanów tuskowych" - w głowie się nie mieści jak im zryto pałki. Nawet gdyby PO rządziło 20 lat to za całą bidę będą oskarżać PIS. To ten "intelekt".
(2025.12.18)
Powrót do komentarzy