13 pułku nadal w jednym kierunku
(fot. Miasto Elbląg)
Informujemy, że ruch jednokierunkowy w ul. 13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego, umożliwiający przejazd z ul. T. Kościuszki w kierunku ul. Saperów/Podchorążych, przywrócony w okresie Wszystkich Świętych, zostanie utrzymany do zakończenia prac.