A moim zdaniem... (od najstarszych)
@Mołdawskie Trampki Nissana - No właśnie nie. Jest strasznie wąsko
Miało być szerzej i co ?- jest jak zawsze- jedno wielkie g.... Olbrzymie rondo i dróżka dla rowerów między Saperów a Kościuszki. Szkoda było czasu i pieniędzy