12
04.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

@Mołdawskie Trampki Nissana - No właśnie nie. Jest strasznie wąsko
(2025.11.05)
Miało być szerzej i co ?- jest jak zawsze- jedno wielkie g.... Olbrzymie rondo i dróżka dla rowerów między Saperów a Kościuszki. Szkoda było czasu i pieniędzy
(2025.11.05)

info

2  
  1