UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta ulica po remoncie to totalna porażka. Powinna być tak szeroka jak Saperów. Kto to zatwierdził? Zmarnowane pieniądze.

pelikan

Anuluj