UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta ulica po remoncie to totalna porażka. Powinna być tak szeroka jak Saperów. Kto to zatwierdził? Zmarnowane pieniądze.
pelikan
Ta ulica po remoncie to totalna porażka. Powinna być tak szeroka jak Saperów. Kto to zatwierdził? Zmarnowane pieniądze.
pelikan