UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Już dziś powiem, jak wielu, którzy przez kilka ostatnich dni już jechali od Kościuszki do Saperów, że pas od Saperów do Kościuszki jest za wąski o czym się niedługo przekonamy gdy trasa będzie otwarta. Szkoda. Teraz czekamy kiedy w końcu zostanie wbita pierwsza łopata pod II część Obwodnicy Wschodniej, bo już zbyt długo czekamy.