UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech nawet nie myślą o dwukierunkowym ruchu na tak wąskiej ulicy 13pplot co wykonali. Dwa dostawcze samochody mogą się nie minąć. Wojsko zamykać będzie przejazd jak autobus wojkowy do sztabu będzie jechać. Wykonanie tej ulicy to "genialny" plan ratusza, żeby szybciej budować ulicę Wschodnią wariant3.

Wąskie Gardło

Anuluj