UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i zdecydowanie zakaz rowerzystów. Dziś rano już jedna paniusia pod górkę pedałowała zawrotnym tempem. Korek na kilkanaście aut.

RoweremTylkoZgórki

Anuluj