UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i zdecydowanie zakaz rowerzystów. Dziś rano już jedna paniusia pod górkę pedałowała zawrotnym tempem. Korek na kilkanaście aut.
RoweremTylkoZgórki
No i zdecydowanie zakaz rowerzystów. Dziś rano już jedna paniusia pod górkę pedałowała zawrotnym tempem. Korek na kilkanaście aut.
RoweremTylkoZgórki