UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy zrobili choć tam normalną szerokość ulicy, żeby 2 większe auta mogły się swobodnie minąć, czy jak zwykle zmarnowali miejsce w pasie drogowym na jakieś chodniki po obu stronach i inne ścieżki rowerowe?
Mołdawskie Trampki Nissana