UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy zrobili choć tam normalną szerokość ulicy, żeby 2 większe auta mogły się swobodnie minąć, czy jak zwykle zmarnowali miejsce w pasie drogowym na jakieś chodniki po obu stronach i inne ścieżki rowerowe?

Mołdawskie Trampki Nissana

Anuluj