UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dokładnie takie spostrzeżenie miałem jadąc pod górę w kierunku ul. Saperów. Nasuwa się pytanie: po co działkowiczom zabrano część gruntów skoro i tak nie poszerzyli za bardzo drogi? Co najmniej 1 metr można by dołożyć!! Raczej zmarnowane pieniądze!