Wybrany wątek opinii

Czy zrobili choć tam normalną szerokość ulicy, żeby 2 większe auta mogły się swobodnie minąć, czy jak zwykle zmarnowali miejsce w pasie drogowym na jakieś chodniki po obu stronach i inne ścieżki rowerowe?
Mołdawskie Trampki Nissana (2025.11.05)
@Mołdawskie Trampki Nissana - No właśnie nie. Jest strasznie wąsko
(2025.11.05)
Powrót do komentarzy