Wybrany wątek opinii
Czy zrobili choć tam normalną szerokość ulicy, żeby 2 większe auta mogły się swobodnie minąć, czy jak zwykle zmarnowali miejsce w pasie drogowym na jakieś chodniki po obu stronach i inne ścieżki rowerowe?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Mołdawskie Trampki Nissana - No właśnie nie. Jest strasznie wąsko
Do moderacji
Odpowiedz
2
1