Wybrany wątek opinii

Już dziś powiem, jak wielu, którzy przez kilka ostatnich dni już jechali od Kościuszki do Saperów, że pas od Saperów do Kościuszki jest za wąski o czym się niedługo przekonamy gdy trasa będzie otwarta. Szkoda. Teraz czekamy kiedy w końcu zostanie wbita pierwsza łopata pod II część Obwodnicy Wschodniej, bo już zbyt długo czekamy.
(2025.11.04)
Dokładnie takie spostrzeżenie miałem jadąc pod górę w kierunku ul. Saperów. Nasuwa się pytanie: po co działkowiczom zabrano część gruntów skoro i tak nie poszerzyli za bardzo drogi? Co najmniej 1 metr można by dołożyć!! Raczej zmarnowane pieniądze!
(2025.11.04)
Powrót do komentarzy