UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie takie spostrzeżenie miałem jadąc pod górę w kierunku ul. Saperów. Nasuwa się pytanie: po co działkowiczom zabrano część gruntów skoro i tak nie poszerzyli za bardzo drogi? Co najmniej 1 metr można by dołożyć!! Raczej zmarnowane pieniądze!