UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dla mnie ta ulica to KIT obliczona wymiarowo, jakby elblążanie głównie jeżdzili Matizami i Tico, a dobrze wiemy, a Zarząd Dróg tego niestety nie przyjmuje do wiadomości, że auta obecnie są zdecydowanie większe i szersze nie mówiąc o ciężarówkach, autobusach i pojazdach wojskowych, które będą tam jeżdzić. W obecnym stanie wykonanie ulicy 13 Pułku nie powinno być odebrane przez Ratusz.