UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dla mnie ta ulica to KIT obliczona wymiarowo, jakby elblążanie głównie jeżdzili Matizami i Tico, a dobrze wiemy, a Zarząd Dróg tego niestety nie przyjmuje do wiadomości, że auta obecnie są zdecydowanie większe i szersze nie mówiąc o ciężarówkach, autobusach i pojazdach wojskowych, które będą tam jeżdzić. W obecnym stanie wykonanie ulicy 13 Pułku nie powinno być odebrane przez Ratusz.