UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już dziś powiem, jak wielu, którzy przez kilka ostatnich dni już jechali od Kościuszki do Saperów, że pas od Saperów do Kościuszki jest za wąski o czym się niedługo przekonamy gdy trasa będzie otwarta. Szkoda. Teraz czekamy kiedy w końcu zostanie wbita pierwsza łopata pod II część Obwodnicy Wschodniej, bo już zbyt długo czekamy.