A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawe ile taki remont by kosztował to jedno, a drugie to dlaczego nierobom na dziwnych rentach i 800+ miałby podatnik to sponsorować.
Bez przesady, od zawsze bylo tam grubo i niebezpiecznie i warunki do mieszkania tragiczne ! Myślę, ze lokatorzy nawet zyskają na przeprowadzce niz stracą, a teren będzie idealny na nowe osiedle
@BoTAK! - O stan techniczny zapytaj ludzi którzy tam mieszkają. Zbk o ile wiem nie dewastuje budynków.
Dlaczego?
@dev_flipper - Nic dziwnego w naszym mieście
ZBK i w parze zły stan techniczny to już norma.
Czy Urząd Miasta tej zależności dalej nie widzi.
ZBK I ZLY STAN TECHNICZNY
MOŻE NA NOWE HASŁO WYBORCZE
@pacjentka - A mi się przypomina Nowa Sól, jej prezydent Wadim Tyszkiewicz i zdemolowane w 2015 r. świeżo wyremontowane lokale dla patologii. Niech sobie litosierna pani pacjemtka w Google wpisze te hasła i wyskoczą odpowiednie informacje, jak się patologia zachowuje w warunkach niewypracowanego a podarowanego dobrobytu. W Elblągu nie będzie inaczej.
Mają być przeniesieni do Kamiennika, po byłym zakładzie wychowawczym, dla nieletnich, gdzie pierwotnie mieli zasiedlić to miejsce inżynierowie i lekarze.
@Siwy 2 - Jak się nie podoba stan techniczny zasobów ZBK, to przecież nikt nikomu nie zabrania się wyprowadzić. Zawsze można iść do pracy, wziąć kredyt (tak jak robią to przeciętni ludzie) i mieć mieszkanie, o jakim się marzy. Nikt nikomu tego nie zabrania pokierować własnym życiem. A nie tylko żyć na publicznym.
Deweloper delikatnie poszeptał na korytarzu urzędu miejskiego komu trzeba żeby jednak pozbyć się dzialki po korzystnej cenie na rzecz owego dewelopera. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem w drodze przetargu w którym tylko on jeden wystartuje i dla zmyłki jeszcze 3 słupów
tym, kto was musi utrzymywać.... więc przyjmij nazwe z pokora i siedż cicho...