UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@BoTAK! - O stan techniczny zapytaj ludzi którzy tam mieszkają. Zbk o ile wiem nie dewastuje budynków.
Art:)
@BoTAK! - O stan techniczny zapytaj ludzi którzy tam mieszkają. Zbk o ile wiem nie dewastuje budynków.
Art:)