Wybrany wątek opinii
"Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym w złym stanie technicznym, w którym znajdują się mieszkania komunalne i socjalne. Budynek jest administrowany przez Zarząd Budynków Komunalnych". Mam pytanie. Dlaczego ZBK tak administruje nieruchomością, że dopuszcza do spadku jej wartości i doprowadza do złego stanu technicznego? Ktoś chyba za to beknie, tak?
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
@BoTAK! - O stan techniczny zapytaj ludzi którzy tam mieszkają. Zbk o ile wiem nie dewastuje budynków.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@BoTAK! - Bo to najemcy są zobowiązani do utrzymywania lokali mieszkalnych w należytym stanie, przeprowadzać bieżące naprawy, konserwacje itp, ale skoro tam mieszkają tylko, albo w przeważającej większości roszczeniowcy to czego Ty chcesz ? Ja wynajmując mieszkanie płacę składkę na fundusz remontowy, a takie roszczeniowe towarzystwo nigdzie nie pracujące z wyboru, tylko żąda, żąda i żąda. Samo nic sie nie dewastuje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0