UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Siwy 2 - Jak się nie podoba stan techniczny zasobów ZBK, to przecież nikt nikomu nie zabrania się wyprowadzić. Zawsze można iść do pracy, wziąć kredyt (tak jak robią to przeciętni ludzie) i mieć mieszkanie, o jakim się marzy. Nikt nikomu tego nie zabrania pokierować własnym życiem. A nie tylko żyć na publicznym.