UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Siwy 2 - Jak się nie podoba stan techniczny zasobów ZBK, to przecież nikt nikomu nie zabrania się wyprowadzić. Zawsze można iść do pracy, wziąć kredyt (tak jak robią to przeciętni ludzie) i mieć mieszkanie, o jakim się marzy. Nikt nikomu tego nie zabrania pokierować własnym życiem. A nie tylko żyć na publicznym.