A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kolejny raz, doprowadzić do ruiny i sprzedać. A porządnych mieszkańców wywalić do lokali zastępczych. Korupcja okropieństwo naszego miasta. A Ziobro chodzi wolny i sięśmieje.
Do ratusza niech ich przeniosą.
Na Skrzydlata jak pójdą to dzieciaki będą chodzić do SP14.Fajna szkoła:)
W sprawie lokali mieszkalnych, i roszczeniowych postaw:
- ja muszę, chodzić do pracy żeby spłacać kredyt, nikt mi mieszkania za darmo nie daje
- muszę utrzymać rodzinę, nikt mi nie daje i nie dopłaca a taka patologia ? Bo trzeba nazywać rzeczy po imieniu:
- nie pracują bo im się nie chce i nie opłaca, zasiłki, zapomogi, 800+ i jeszcze mają czelność żądać lepszych warunków, bo narobili dzieci i za mała powierzchnia na 1 osobę wychodzi, ale czynsz zapłacić to niełaska. Nawet odpracować to zadłużenie też niełaska. A my to całe towarzystwo finansujemy, z naszych podatków. Zamiast na nasze dzieci kasa idzie na utrzymanie ludzi niezainteresowanych legalną pracą i niech mi nikt nie mówi że nie ma w Elblągu pracy.
@BoTAK! - Bo to najemcy są zobowiązani do utrzymywania lokali mieszkalnych w należytym stanie, przeprowadzać bieżące naprawy, konserwacje itp, ale skoro tam mieszkają tylko, albo w przeważającej większości roszczeniowcy to czego Ty chcesz ? Ja wynajmując mieszkanie płacę składkę na fundusz remontowy, a takie roszczeniowe towarzystwo nigdzie nie pracujące z wyboru, tylko żąda, żąda i żąda. Samo nic sie nie dewastuje.
Taka historia Elbląga …. :-) „Pekin” do rozbiórki.
@dev_flipper - Z widokiem na debice xD
@mieszkanka dzielnicy - Chciałbym napisać Szanowna Pani ale czytając te głupoty serce nie pozwala... Tam mieszkają ludzie i skoro im Pani godności odmawia to proponuje pomyśleć czy Pani nie jest wyrobem człowiekopodobnym. Wielu z nich to ofiary przypadku - zła kobieta złe towarzystwo złe nawyki. Warunki na "Pekinie" są okropne bo ktoś kiedyś wpadł na debilny pomysł stworzenia getta i zapewne myślał tak jak Pani. Wielu z tych ludzi heroicznie walczy o resztki godności - są po wypadkach po schorzeniach zawodowych ale jest wielu takich co utopili swoje talenty w wódce. Finansujemy ich bo kiedyś oni finansowali nasze kształcenie czy leczenie - jak się Pani nie podoba proponuje wypad na księżyc. Praca w Elblągu jest ale nie jest dobrze opłacana w tym rzecz. Mamy najniższe płace w regionie i to nie jest wina tych ludzi ale powód dla którego wolą żyć z zasiłków niż z pracy. Systemu odpracowywania zaległości właściwie nie ma a to co jest to marnowanie czasu a nie pożyteczna praca. Patologię ma Pani w głowie - proponuje zacząć od jej likwidacji. Mają prawo żądać lepszych warunków i powinni być wyprowadzeni z tego getta już dawno. Szacunek że ktoś podejmuje taką decyzje - i wypada trzymać kciuki żeby się to udało zrobić. Obraża Pani nie tylko tych ludzi ale i Boga o rozumie nie mówiąc. Kondolencje dla Pani znajomych i bliskich.
Wielu z tych ludzi to ofiary likwidacji wielu firm w tym i PGRów, . , ,Jesteś mentalnym następcą złodziei którzy rozgrabili ten kraj za czasów Balcerowicza ?
I twoim zdaniem sensem życia jest spłacanie kredytu za mieszkanie ? W Niemczech wynajmiesz trzy pokojowe mieszkania za 1/4 minimalnej pensji z ogrzewaniem w cenie. Ludzie myślący uciekają z tego kraju gdzie Polak jest Białym Murzynem - widzę że nie słuchałeś śp. Skubikowskiego i majteczki w kropeczki zrobiły Ci sieczkę w głowie. Sprowadzasz się do poziomu mrówki - twoja rzecz ale innym tego nie narzucaj. Wielu z nich do tego "publicznego" włożyło lata ciężkiej pracy budując ten kraj zanim się urodziłeś...