Wybrany wątek opinii
Żeby hotelowiec pasował do tego '''wielkiego osiedla''' można go wyremontować i PO sprawie. To jest istna dyskryminacja - dzielenie ludzi na lepszych i gorszych. Nie za bardzo pasuje.... - mieszkańcy pisać skargi do Rzecznika Praw Obywatelskich. Miasto niech się lepiej zajmie starymi ruderami na Grunwaldzkiej vis a vis Komeńskiego bo ulica wjazdowa do miasta a chałupy jak PGR.
Do moderacji
Odpowiedz
18
20
Sam się wyremontuj intelektualnie. Pasożyty tam mieszkają. Jeszcze rad im udzielaj.
Do moderacji
Odpowiedz
21
3
Ciekawe ile taki remont by kosztował to jedno, a drugie to dlaczego nierobom na dziwnych rentach i 800+ miałby podatnik to sponsorować.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Bez przesady, od zawsze bylo tam grubo i niebezpiecznie i warunki do mieszkania tragiczne ! Myślę, ze lokatorzy nawet zyskają na przeprowadzce niz stracą, a teren będzie idealny na nowe osiedle
Do moderacji
Odpowiedz
10
0