UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pacjentka - A mi się przypomina Nowa Sól, jej prezydent Wadim Tyszkiewicz i zdemolowane w 2015 r. świeżo wyremontowane lokale dla patologii. Niech sobie litosierna pani pacjemtka w Google wpisze te hasła i wyskoczą odpowiednie informacje, jak się patologia zachowuje w warunkach niewypracowanego a podarowanego dobrobytu. W Elblągu nie będzie inaczej.

KibiczProstej

Anuluj