88
28.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nareszcie. Koniec utrzymywania patologii. Wyburzyć i postawić osiedle.
(2025.10.28)
To tych "mieszkańców" przeniosą do lokali komunalnych w innych częściach miasta czyli np do wspólnot w których zostały lokale gminne. Już wspolczuję ich nowym sąsiadom.
Real (2025.10.28)
@Jajko - I teraz cyk dostają kolejne lokale i lecą z zadłużenie od zera. A my spłacajmy swoje kredyty przez 30 lat. Brawo!
Żart (2025.10.28)
ale jak rozpoczynali budowę to hotelowiec już stał, wiedzieli jakie jest sąsiedztwo. Miasto może uzyska kasę za działkę, widać działki za bezcen fajnie sprzedawać, ale będzie musiała gdzieś przenieść mieszkańców hotelowca, dużo ich tam a mało takich co lubią płacić za czynsz. jak to się mówi:: skórka za wyprawkę?????
(2025.10.28)

info

11  
  2
"Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym w złym stanie technicznym, w którym znajdują się mieszkania komunalne i socjalne. Budynek jest administrowany przez Zarząd Budynków Komunalnych". Mam pytanie. Dlaczego ZBK tak administruje nieruchomością, że dopuszcza do spadku jej wartości i doprowadza do złego stanu technicznego? Ktoś chyba za to beknie, tak?
BoTAK! (2025.10.28)
@Fer - A kim ty jesteś że piszesz patola
(2025.10.28)
Przypadek ? Nie sądzę.
Pyskata Iwona . (2025.10.28)

info

6  
  0
Stał tyle lat i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, a teraz jak obok powstaje nowe osiedle to już komuś nie pasuje... , ciekawe ile w łapę ktoś komuś dał ?
(2025.10.28)

info

13  
  3
Pewnie deweloper już kupił tę działkę, tylko nikt o tym jeszcze nie wie.
(2025.10.28)

info

9  
  0
Na skrzydlata dlatego tam teraz remontują każde puste mieszkanie
(2025.10.28)