UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dev_flipper - Nic dziwnego w naszym mieście ZBK i w parze zły stan techniczny to już norma. Czy Urząd Miasta tej zależności dalej nie widzi. ZBK I ZLY STAN TECHNICZNY MOŻE NA NOWE HASŁO WYBORCZE

Siwy 2

Anuluj