Wybrany wątek opinii

Przypomina mi się rodzina Balcerków - dać im nowe mieszkania i nie będzie tak tragicznie...
pacjentka (2025.10.28)
@pacjentka - A mi się przypomina Nowa Sól, jej prezydent Wadim Tyszkiewicz i zdemolowane w 2015 r. świeżo wyremontowane lokale dla patologii. Niech sobie litosierna pani pacjemtka w Google wpisze te hasła i wyskoczą odpowiednie informacje, jak się patologia zachowuje w warunkach niewypracowanego a podarowanego dobrobytu. W Elblągu nie będzie inaczej.
KibiczProstej (2025.10.28)
Powrót do komentarzy