UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Deweloper delikatnie poszeptał na korytarzu urzędu miejskiego komu trzeba żeby jednak pozbyć się dzialki po korzystnej cenie na rzecz owego dewelopera. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem w drodze przetargu w którym tylko on jeden wystartuje i dla zmyłki jeszcze 3 słupów

Eg góra