UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Deweloper delikatnie poszeptał na korytarzu urzędu miejskiego komu trzeba żeby jednak pozbyć się dzialki po korzystnej cenie na rzecz owego dewelopera. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem w drodze przetargu w którym tylko on jeden wystartuje i dla zmyłki jeszcze 3 słupów
Eg góra