UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Deweloper delikatnie poszeptał na korytarzu urzędu miejskiego komu trzeba żeby jednak pozbyć się dzialki po korzystnej cenie na rzecz owego dewelopera. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem w drodze przetargu w którym tylko on jeden wystartuje i dla zmyłki jeszcze 3 słupów

Eg góra

Anuluj