UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez przesady, od zawsze bylo tam grubo i niebezpiecznie i warunki do mieszkania tragiczne ! Myślę, ze lokatorzy nawet zyskają na przeprowadzce niz stracą, a teren będzie idealny na nowe osiedle
Bez przesady, od zawsze bylo tam grubo i niebezpiecznie i warunki do mieszkania tragiczne ! Myślę, ze lokatorzy nawet zyskają na przeprowadzce niz stracą, a teren będzie idealny na nowe osiedle