A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak pisolidarność się weźmie, GE wyprowadzi się i puste budynki na urbex zostaną po Zamechu. Może nie chcą pisolidarnościowwca zatrudnić na fuchę bez obowiązku pracy.
Jak mnie zwalniali nikomu się nie żaliłem
do POLEXIT zle sie dzieje przez takich jak ty siejacych nienawisc, kłamstwa i szczucie przeciwko innym ja widze że w Elblągu coś sie w konscu zaczyna dziać remonty budowy a wracając do GE to niech sie pochwala ile zarabiaja i o jakie podwyżki walczą bo o tym cisza. Solidarność moim zdaniem powinna scalać naród a nie go dzielić.
Jako bezrobotny też mam strajkować.
@Polexit - Źle to się działa za PIS, poleksitku malutki. Tak za PIS miliardy parowały
@kahatella - piszesz o sobie towarzyszu polexit?
Jak brali pensje po 15- 20 tysięcy to było dobrze i nikt się nie zastanawiał kiedy to pier....... nie, to teraz 4 tysiące i do biedronki do pracy
Im większe bezrobocie tym tańszy pracownik. Zawsze to przerabiamy gdy rządzą ci co teraz, a i tak znajdą się środki w kapuście, które na nich zagłosują...
Poprzedni to dobrze płacili ha ha ha chyba sobie niwidomy przyjacielu.
Ta firma w ogóle nie wzbudza żadnej sympatii wśród elblążan. Topniejąca kra lodowa. Kiedyś 4 tys ludzi a dziś 700.Walka o Wasze podwyżki mało kogo interesuje. Oddzieleni murem pychy od miasta z tymi Waszymi liderami, którzy są gotowi zwolnić każdą ilość ludzi byle tylko uratować swoją skórę. Będą się tego wstydzić na emeryturze.