105
22.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak pisolidarność się weźmie, GE wyprowadzi się i puste budynki na urbex zostaną po Zamechu. Może nie chcą pisolidarnościowwca zatrudnić na fuchę bez obowiązku pracy.
(2025.10.22)

info

9  
  5
Jak mnie zwalniali nikomu się nie żaliłem
(2025.10.22)
do POLEXIT zle sie dzieje przez takich jak ty siejacych nienawisc, kłamstwa i szczucie przeciwko innym ja widze że w Elblągu coś sie w konscu zaczyna dziać remonty budowy a wracając do GE to niech sie pochwala ile zarabiaja i o jakie podwyżki walczą bo o tym cisza. Solidarność moim zdaniem powinna scalać naród a nie go dzielić.
(2025.10.22)

info

12  
  1
Jako bezrobotny też mam strajkować.
(2025.10.22)

info

1  
  2
@Polexit - Źle to się działa za PIS, poleksitku malutki. Tak za PIS miliardy parowały
(2025.10.22)
@kahatella - piszesz o sobie towarzyszu polexit?
(2025.10.22)
Jak brali pensje po 15- 20 tysięcy to było dobrze i nikt się nie zastanawiał kiedy to pier....... nie, to teraz 4 tysiące i do biedronki do pracy
(2025.10.22)
Im większe bezrobocie tym tańszy pracownik. Zawsze to przerabiamy gdy rządzą ci co teraz, a i tak znajdą się środki w kapuście, które na nich zagłosują...
(2025.10.22)

info

10  
  4
Poprzedni to dobrze płacili ha ha ha chyba sobie niwidomy przyjacielu.
(2025.10.22)

info

3  
  4
Ta firma w ogóle nie wzbudza żadnej sympatii wśród elblążan. Topniejąca kra lodowa. Kiedyś 4 tys ludzi a dziś 700.Walka o Wasze podwyżki mało kogo interesuje. Oddzieleni murem pychy od miasta z tymi Waszymi liderami, którzy są gotowi zwolnić każdą ilość ludzi byle tylko uratować swoją skórę. Będą się tego wstydzić na emeryturze.
(2025.10.22)