UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak brali pensje po 15- 20 tysięcy to było dobrze i nikt się nie zastanawiał kiedy to pier....... nie, to teraz 4 tysiące i do biedronki do pracy
Jak brali pensje po 15- 20 tysięcy to było dobrze i nikt się nie zastanawiał kiedy to pier....... nie, to teraz 4 tysiące i do biedronki do pracy