UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak pisolidarność się weźmie, GE wyprowadzi się i puste budynki na urbex zostaną po Zamechu. Może nie chcą pisolidarnościowwca zatrudnić na fuchę bez obowiązku pracy.


Anuluj