UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak pisolidarność się weźmie, GE wyprowadzi się i puste budynki na urbex zostaną po Zamechu. Może nie chcą pisolidarnościowwca zatrudnić na fuchę bez obowiązku pracy.
Jak pisolidarność się weźmie, GE wyprowadzi się i puste budynki na urbex zostaną po Zamechu. Może nie chcą pisolidarnościowwca zatrudnić na fuchę bez obowiązku pracy.