UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do POLEXIT zle sie dzieje przez takich jak ty siejacych nienawisc, kłamstwa i szczucie przeciwko innym ja widze że w Elblągu coś sie w konscu zaczyna dziać remonty budowy a wracając do GE to niech sie pochwala ile zarabiaja i o jakie podwyżki walczą bo o tym cisza. Solidarność moim zdaniem powinna scalać naród a nie go dzielić.