Wybrany wątek opinii

Ta firma w ogóle nie wzbudza żadnej sympatii wśród elblążan. Topniejąca kra lodowa. Kiedyś 4 tys ludzi a dziś 700.Walka o Wasze podwyżki mało kogo interesuje. Oddzieleni murem pychy od miasta z tymi Waszymi liderami, którzy są gotowi zwolnić każdą ilość ludzi byle tylko uratować swoją skórę. Będą się tego wstydzić na emeryturze.
(2025.10.22)
0ddzielebi murem pychy? O czym th piszesz?
(2025.10.22)
... pychy i buty, która wiadomo przed czym kroczy. Jak widzę te zarozumiałe i dobrze odżywione twarze za kierownicą wypasionych aut służbowych to mnie skręca. Bez nich są niewiele warci. A poza murami tej kurczącej się firmy są przestraszonymi osobami, które w naciągniętej na czoło golfówce przemykają chyżo, żeby ich tylko nikt nie spostrzegł. Tam ich władza nie sięga, a kto wie - może jutro przyjdzie się z nią pożegnać. Bo wiadomo, że łaska pańska na pstrym koniu jeździ. I wówczas żegnaj Gienia - świat się zmienia. Ale u ludzi, których się gnębiło nie znajdą pocieszenia...
(2025.10.22)
Powrót do komentarzy