UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do POLEXIT zle sie dzieje przez takich jak ty siejacych nienawisc, kłamstwa i szczucie przeciwko innym ja widze że w Elblągu coś sie w konscu zaczyna dziać remonty budowy a wracając do GE to niech sie pochwala ile zarabiaja i o jakie podwyżki walczą bo o tym cisza. Solidarność moim zdaniem powinna scalać naród a nie go dzielić.


Anuluj