A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PO Prostu POlska, dla tych co maja Hipoteczne kredyty... ) Idzie lepsze jutro.
Nigdy, za to zawsze napchały własną kieszeń i omamiły pracowników, którzy później wylądowali na bruku - np. Logstor..
a czy zdalne nieroby też strajkują w domach i odstąpią od telewizorów na 2 godziny i powstrzymają sie od robienia zakupów w czasie pracy?
Uważasz, że zbieranie szparagów jest bardziej hańbiące niż siedzenie na socjalu?
Tam się pojawił taki jeden, co ma straszne parcie. Ten strajk jest przeciwko niemu i jego metodom
W tej firmie żądzą panie od kadr. Jest taka jedna co się strasznie szarogęsi i próbuje innym przestawić książki na półkach. Poza tym bardzo celem nominacje na stanowiska kierownicze. Tak celne ze ludzie strajkują
A co do rozwoju Polski ma to ze pracownicy GE chcą wyzszych zarobków? Juz kiedyś Solidarnosc wykonczyla w Elblągu dunska firme gdzie ludzie zarabiali dwa razy lepiej niz średnia w Elblągu ale chlopcy z Solidarnosci chcieli zaistniec. Pod koniec strajku spor dotyczyl kilkudziesięciu zlotych ale Solidarność nie odpuscila. Dunczycy zamkneli firme, ludzie poszli na bruk ale Wilk zostal posłem więc co mu tam
raczej próbują rządzić związki zawodowe, do których ta firma nie należy, proponuję aby sobie założyli własną firmę a nie będą musieli nikogo namawiać do strajku, będą robić co chcą płacic tyle ile inni chcą i jeździć maybachami;
@Elblazanin 2 - Zamiast słuchać tatusia, który prawdopodobnie był w aparacie, poucz się trochę historii. Życie stanie się prostsze może zbrzydnie ci kilka osób ale warto...
I ogrzejcie się polskim węgrem.