105
22.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PO Prostu POlska, dla tych co maja Hipoteczne kredyty... ) Idzie lepsze jutro.
(2025.10.22)
Nigdy, za to zawsze napchały własną kieszeń i omamiły pracowników, którzy później wylądowali na bruku - np. Logstor..
(2025.10.22)
a czy zdalne nieroby też strajkują w domach i odstąpią od telewizorów na 2 godziny i powstrzymają sie od robienia zakupów w czasie pracy?
kahatella (2025.10.22)
Uważasz, że zbieranie szparagów jest bardziej hańbiące niż siedzenie na socjalu?
(2025.10.22)
Tam się pojawił taki jeden, co ma straszne parcie. Ten strajk jest przeciwko niemu i jego metodom
(2025.10.22)
W tej firmie żądzą panie od kadr. Jest taka jedna co się strasznie szarogęsi i próbuje innym przestawić książki na półkach. Poza tym bardzo celem nominacje na stanowiska kierownicze. Tak celne ze ludzie strajkują
(2025.10.22)
A co do rozwoju Polski ma to ze pracownicy GE chcą wyzszych zarobków? Juz kiedyś Solidarnosc wykonczyla w Elblągu dunska firme gdzie ludzie zarabiali dwa razy lepiej niz średnia w Elblągu ale chlopcy z Solidarnosci chcieli zaistniec. Pod koniec strajku spor dotyczyl kilkudziesięciu zlotych ale Solidarność nie odpuscila. Dunczycy zamkneli firme, ludzie poszli na bruk ale Wilk zostal posłem więc co mu tam
Elblazanin 2 (2025.10.22)
raczej próbują rządzić związki zawodowe, do których ta firma nie należy, proponuję aby sobie założyli własną firmę a nie będą musieli nikogo namawiać do strajku, będą robić co chcą płacic tyle ile inni chcą i jeździć maybachami;
modi (2025.10.22)
@Elblazanin 2 - Zamiast słuchać tatusia, który prawdopodobnie był w aparacie, poucz się trochę historii. Życie stanie się prostsze może zbrzydnie ci kilka osób ale warto...
(2025.10.22)
I ogrzejcie się polskim węgrem.
(2025.10.22)