UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Im większe bezrobocie tym tańszy pracownik. Zawsze to przerabiamy gdy rządzą ci co teraz, a i tak znajdą się środki w kapuście, które na nich zagłosują...


Anuluj