Wybrany wątek opinii

Jak brali pensje po 15- 20 tysięcy to było dobrze i nikt się nie zastanawiał kiedy to pier....... nie, to teraz 4 tysiące i do biedronki do pracy
(2025.10.22)
A kiedy i gdzie tak płacili? Nie siej plotek. Po 25 latach miałem 6.Pozdrawiam.
(2025.10.22)
Powrót do komentarzy