Wybrany wątek opinii

Szanowni Państwo jak widzicie zle sie dzieje już nie tylko w Elblągu ale i całym kraju pod rzadem PO. Tu w Elblagu jest kolebka i bastion PO i co z tego wynikło? A no tyle że Elbląg jest zacofany w rozwoju i grabiony. Budowa portu morskiego została celowo zatrzymana, kolej nadzalewowa celowo z likwidowana, wyburzane sa zabytkowe kamienice, komunikacja miejska nie działa, połaczenia kolejowe sa bardzo słabe, brakuje nowych miejsc pracy a te ktore byly wlasnie sa likwidowane bo firmy sie zwijaja. Nie ma zadnej koncepcji rozwoju przemyslowego, ekonomicznego miasta. Towarzysze z nadania KCPO maja za zadanie dotrwac w okopach do konca tej kadencji.
Polexit (2025.10.22)
@Polexit - Źle to się działa za PIS, poleksitku malutki. Tak za PIS miliardy parowały
(2025.10.22)
@Polexit - Ale ty bystry jesteś.
TOMEK (2025.10.22)
@Polexit - Widzimy kolejne akty oskarżenia względem PiS. Ułaskawienia nic nie dadzą. Łatka złodzieja pozostanie. Chociaż PiS i przyzwoitość to nigdy nie szło w parze. Widzimy a i słyszymy wycie znakomicie.
(2025.10.23)
Powrót do komentarzy