Wybrany wątek opinii
a czy zdalne nieroby też strajkują w domach i odstąpią od telewizorów na 2 godziny i powstrzymają sie od robienia zakupów w czasie pracy?
Do moderacji
Odpowiedz
20
8
@kahatella - piszesz o sobie towarzyszu polexit?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@kahatella - czyli ty jestes ciagle w pracy-ale czy ujadanie szczucie i ubliżanie przeciwnikom politycznym mozna nazwać pracą?chyba że mocodawca rezyduje w kc pis
Do moderacji
Odpowiedz
8
1