Wybrany wątek opinii

a czy zdalne nieroby też strajkują w domach i odstąpią od telewizorów na 2 godziny i powstrzymają sie od robienia zakupów w czasie pracy?
kahatella (2025.10.22)
@kahatella - piszesz o sobie towarzyszu polexit?
(2025.10.22)
@kahatella - czyli ty jestes ciagle w pracy-ale czy ujadanie szczucie i ubliżanie przeciwnikom politycznym mozna nazwać pracą?chyba że mocodawca rezyduje w kc pis
(2025.10.22)
Powrót do komentarzy