UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta firma w ogóle nie wzbudza żadnej sympatii wśród elblążan. Topniejąca kra lodowa. Kiedyś 4 tys ludzi a dziś 700.Walka o Wasze podwyżki mało kogo interesuje. Oddzieleni murem pychy od miasta z tymi Waszymi liderami, którzy są gotowi zwolnić każdą ilość ludzi byle tylko uratować swoją skórę. Będą się tego wstydzić na emeryturze.


Anuluj