A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@kahatella - czyli ty jestes ciagle w pracy-ale czy ujadanie szczucie i ubliżanie przeciwnikom politycznym mozna nazwać pracą?chyba że mocodawca rezyduje w kc pis
a co to ma wspólnego z rozwojem Polski????? burda bandy nierobów
Widać że ludzie ciągle myślą tak jak mówia media głównego nurtu. Czas uruchomić szare komórki. Ani PIS ani PO rządza nami eurokraci.
współczuję ci
Bo odprawę solidną miło było przytulić.
Żeby nie skończyło się tak jak na Malborskiej w Rurach.
Przedwczoraj zwalniali, od wczoraj zatrudniają a dziś strajkują. Ta firma działa bardzo planowo i racjonalnie. Na jej czele stoją światli liderzy z ogromny doświadczeniem.
W Donalda Trumpa chyba te GE uderzy bo to prywatny kapitał z USA. Hahahaha
0ddzielebi murem pychy? O czym th piszesz?
Tylko potem, żeby nie było płaczu, że GE zamyka ten pier***nik.