105
22.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@kahatella - czyli ty jestes ciagle w pracy-ale czy ujadanie szczucie i ubliżanie przeciwnikom politycznym mozna nazwać pracą?chyba że mocodawca rezyduje w kc pis
(2025.10.22)
a co to ma wspólnego z rozwojem Polski????? burda bandy nierobów
katon (2025.10.22)
Widać że ludzie ciągle myślą tak jak mówia media głównego nurtu. Czas uruchomić szare komórki. Ani PIS ani PO rządza nami eurokraci.
(2025.10.22)

info

3  
  6
współczuję ci
katon (2025.10.22)
Bo odprawę solidną miło było przytulić.
(2025.10.22)
Żeby nie skończyło się tak jak na Malborskiej w Rurach.
(2025.10.22)

info

10  
  1
Przedwczoraj zwalniali, od wczoraj zatrudniają a dziś strajkują. Ta firma działa bardzo planowo i racjonalnie. Na jej czele stoją światli liderzy z ogromny doświadczeniem.
(2025.10.22)

info

16  
  0
W Donalda Trumpa chyba te GE uderzy bo to prywatny kapitał z USA. Hahahaha
(2025.10.22)
0ddzielebi murem pychy? O czym th piszesz?
(2025.10.22)
Tylko potem, żeby nie było płaczu, że GE zamyka ten pier***nik.
(2025.10.22)

info

17  
  1