26
16.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Obietnica pis - To że pis nie wybudował fabryki Izery to przecież wina Tuska. Każdy porządny pisman to wie. To że nie ma elektrowni w Ostrołęce to też wina Tuska. I oczywiście pisflacja to też wina Tuska.
Fachowcy z pis (2025.09.16)
A jak się wam podoba nowa organizacją ruchu na rondzie koło mostu Unii??? Co trzeci tubylec nie patrzy na znaki i jeździ po staremu, elblaskie kamikadze
(2025.09.16)

info

3  
  0
Przez ostatnie 2 lata w Elblągu więcej remontów niż przez 8 lat kaczystów. Szkoda że za 2 lata znowu pismani wrócą do władzy i znowu będzie zastój, marazm i jedynie kościoły będą remontować
Wystarczy nie kraść (2025.09.16)

info

4  
  7
@Dsada - A pieniądze na ten most to Ty dasz?
(2025.09.16)
Może aktualny stan Szucha jest do niczego, ale ciekawe czy mieszkańcy pomyśleli, że jak zrobią tam nowy asfalt, to pół miasta będzie tamtędy skracać sobie drogę i omijać zakorkowaną Królewiecką w okolicy szpitala. A ulica im biegnie pod samymi oknami domków jednorodzinnych...
jeszcze_pożałują (2025.09.16)

info

5  
  1
@Dsada - A pieniądze to skąd? To są inwestycje na SETKI milionów złotych i nie jest ważne, która ekipa rządziła w sejmie, która rządzi i która rządzić będzie. Elbląg ma budżet taki jaki ma i nie przeskoczymy tego.
Ploterek (2025.09.16)
@Fachowcy z pis - Nudny do obrzygu jesteś i mocno powtarzalny.
(2025.09.16)
@Fachowcy z pis - Widzę że intelektualnie to z takim giertychem albo gortatem konkurujesz.
(2025.09.16)
Zostawić samochody w domu i korzystać tylko z komunikacji miejskiej albo swoich nóg ! Potraficie żyć bez auta, komórki i e- papierosa ? Nie !!! bo jesteście już uzależnione roboty nie ludzie, bez serca i bez rozumu....
(2025.09.16)

info

1  
  1
Jest dużo ulic w Elblągu do remontu, ale tych co sprawują władzę w Elblągu najwyraźniej ich to nie interesuje więc ludzie biorą sprawy w swoje ręce
(2025.09.16)

info

2  
  0