UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przez ostatnie 2 lata w Elblągu więcej remontów niż przez 8 lat kaczystów. Szkoda że za 2 lata znowu pismani wrócą do władzy i znowu będzie zastój, marazm i jedynie kościoły będą remontować

Wystarczy nie kraść