Wybrany wątek opinii

Czy to prawda że dokumentację wiezie Pinokio Moradziecki nowiutką pisowską Izerą ? Przecież obiecał że będzie ich MILION w 2025
Obietnica pis (2025.09.16)
@Obietnica pis - To że pis nie wybudował fabryki Izery to przecież wina Tuska. Każdy porządny pisman to wie. To że nie ma elektrowni w Ostrołęce to też wina Tuska. I oczywiście pisflacja to też wina Tuska.
Fachowcy z pis (2025.09.16)
@Fachowcy z pis - Nudny do obrzygu jesteś i mocno powtarzalny.
(2025.09.16)
@Fachowcy z pis - Widzę że intelektualnie to z takim giertychem albo gortatem konkurujesz.
(2025.09.16)
Powrót do komentarzy